Rejestracja

577 263 677

Nasz zespół tworzą pełni pasji i energii specjaliści z różnych dziedzin skupionych wokół zdrowia kobiet. Charakteryzuje nas profesjonalne i życzliwe podejście do każdej pacjentki, chcemy aby każda pacjentka czuła się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Ważne dla nas jest zarówno zdrowie jak i dobre samopoczucie każdej kobiety, dlatego nie ograniczamy się tylko do leczenia występujących dolegliwości i objawów, ale podchodzimy holistyczne i jednocześnie indywidualnie do każdej pacjentki.

Oferujemy nie tylko kompetentne leczenie poprzedzone dogłębną diagnostyką, ale dzięki doskonałemu wyposażeniu oraz doświadczonej kadrze fizjoterapeutów także rehabilitację, fizjoterapię i belneoterapię. Dodatkowo pomagamy pacjentkom w ustaleniu optymalnej diety, oferujemy wsparcie psychologiczne oraz odpowiednią aktywność ruchową.


dr n. med. Jolanta Zegarska

LEKARZ SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA, SPECJALISTA BALNEOLOGII I MEDYCYNY FIZYKALNEJ

pomysłodawczyni i współzałożycielka centrum, lekarz specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz balneologii i medycyny fizykalnej. Doktor nauk medycznych, pracownik Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Czytaj więcej


mgr Marta Pacek

FIZJOTERAPEUTA

Magister fizjoterapii, absolwentka studiów podyplomowych w Bydgoskiej Szkole Wyższej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, w tym z zakresu fizjoterapii ginekologicznej

Czytaj więcej

 


 

dr Lucyna Hotloś

LEKARZ SPECJALISTA BALNEOLOGII I MEDYCYNY FIZYKALNEJ, CHORÓB WEWNĘTRZNYCH ORAZ DIABETOLOGII

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób metabolicznych oraz otyłości w warunkach uzdrowiskowych. 

Czytaj więce