Rejestracja

577 263 677

Ginekologia

Yulan Nowoczesne Centrum Ginekologii

W Centrum Yulan oferujemy naszym pacjentkom profesjonalną oraz życzliwą opiekę specjalistów ginekologii i położnictwa. Nasi lekarze posiadają szeroką i aktualną widzę medyczną dzięki udziałowi w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Nowoczesny sprzęt oraz współpraca z lekarzami innych specjalności, a także fizjoterapeutami i psychologami sprawia, że możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania występujących problemów.

Czytaj więcej

Profilaktyka i leczenie

Profilaktyka i leczenie chorób żeńskich narządów płciowych z uwzględnieniem profilaktyki onkologicznej. Badanie ginekologiczne, USG, cytologia (klasyczna oraz płynna LBC), badanie bakteriologiczne i mykologiczne, genotypowanie szczepów HPV, abrazja endometrium, biocenoza pochwy. Profilaktyka i leczenie zakażeń dróg rodnych.

Zespół bólowy miednicy mniejszej

Kompleksowa diagnostyka i leczenie przewlekłego bólu miednicy mniejszej. Leczenie balneofizykalne, fizjoterapeutyczne, farmakologiczne.

Postępowanie antykoncepcyjne

Dobór właściwej metody antykoncepcji, z uwzględnieniem ewentualnych schorzeń dodatkowych. Zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych. Kontrola stanu zdrowia podczas przyjmowania antykoncepcji.

Zaburzenia płodności

Diagnostyka i leczenie par mających problem z zajściem w ciążę. Szeroki zakres badań laboratoryjnych i obrazowych, kontrola owulacji. ocena drożności jajowodów i endometrium. Dodatkowa oferta leczenia balneofizykalnego jako uzupełnienie innych metod postępowania.

Zaburzenia statyki narządu rodnego i nietrzymanie moczu

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu. Postępowanie przed i pooperacyjne. Leczenie farmakologiczne, balneofizykalne i fizjoterapeutyczne. Dopasowanie pessarów.

Regeneracja pochwy i sromu

Poprawa funkcjonowania i wyglądu pochwy i krocza. Poprawa ukrwienia i odżywienia tkanek. Profilaktyka i leczenie atrofii ścian pochwy. Laseroterapia, balneoterapia, medycyna fizykalna.

Zaburzenia metaboliczne

Diagnostyka i leczenie schorzeń metabolicznych u kobiet. Regulacja masy ciała, diagnostyka i leczenie pacjentek z cukrzycą, otyłością, z zburzeniami cyklu w przebiegu chorób metabolicznych.